Kamerzysta i fotograf

Macie pytania?

Rozwiewamy wątpliwości w temacie filmowania i fotografii ślubnej

Tak. Wszyscy kamerzyści i fotografowie uczestniczący w uroczystościach posiadają aktualne pozwolenia wydane przez kurię w Kielcach

Przeważnie montujemy filmy ślubne, które trwają od 1,5 do 2 godzin aczkolwiek na życzenie Młodej Pary możemy ten czas zmodyfikować. Uważamy, że niezależnie od długości filmu powinien on zawierać wszystkie istotne elementy (przygotowania, kościół, przyjęcie weselne łącznie z oczepinami, plener w innym dniu)

Od 600 do 1000 szt. a całej uroczystości łącznie z plenerem. Zdjęcia ślubne są w obrobione graficznie i w wersji plików. Możliwe jest wykonanie albumu bądź fotoksiążki z wybranych zdjęć przez Młodą Parę.

Rozpoczynamy od przygotowań Młodej Pary a kończymy po oczepinach. O tej porze temat filmowania ślubnego i zdjęć jest zamknięty.

Od 3 do 4 miesięcy. Montaż filmu ślubnego i obróbka fotografii wymaga dokładności, uwagi i czasu. Najważniejszy jest efekt końcowy i zadowolenie naszych Nowożeńców.

Tak. Plener filmujemy i fotografujemy w kilku lokalizacjach wybranych przez nas bądź Młodą Parę.

Jak najbardziej. Mamy 3 pakiety (podstawowy, średni i duży) których ceny można negocjować.

Zawsze zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie na którym pokazujemy najnowsze  nasze realizacje filmowo-fotograficzne. Omawiamy szczegóły a decyzję o podjęciu współpracy zawsze pozostawiamy Nowożeńcom.

Używamy najnowszych technologii tj. aparatów bezlusterkowych, pełnoklatkowych wraz z całą gamą obiektywów firmy Sony, statywów i stabilizatorów typu gimbal, dronów (posiadamy licencję na ich używanie)

Pracujemy przeważnie na terenie Kielc i woj. świętokrzyskiego ale realizowaliśmy śluby w różnych rejonach naszego kraju i za granicą.

Oczywiście umożliwiamy relację na żywo na Youtube bądź Facebooku. Warunkiem jest odpowiednia szybkość internetu w danym miejscu.

videofilmowanie ślubu Kielce

studiobetahd

film i fotografia